Biofizika bionanotechnologijai ir biomedicinai (BIOMEDTECH)

Mokslininkų grupės vadovas prof. habil. dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)
Klasterio tarybos pirmininkas doc. dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)
Klasterio tarybos narys prof. dr. Dainius Haroldas Pauža (LSMU Anatomijos institutas)
Klasterio tarybos narė dr. Jūratė Labanauskienė (VU Onkologijos institutas)

• Saulis G. Electroporation of cell membranes: The fundamental effects of pulsed electric fields in food processing. Food Engineering Reviews, 2010. No. 2. p. 52–73. ISSN 1866-7910.

Raminta Rodaitė-Riševičienė. Elektrocheminiai reiškiniai ir jų įtaka ląstelių elektroporacijos tyrimams. Kaunas: VDU, 2010.
Jūratė Labanauskienė.
Elektroporacijos įtaka priešnavikinių vaistų bei fotosensibilizacinės navikų terapijos efektyvumui. Kaunas: VDU, 2007.

Daugiau informacijos apie klasterio BIOFIZIKA BIONANOTECHNOLOGIJAI IR BIOMEDICINAI (BIOMEDTECH) veiklą galite rasti 2010 m. klasterio veiklos ataskaitoje