Klaida
  • Įvyko klaida įkeliant kanalų duomenys

Biofizika bionanotechnologijai ir biomedicinai (BIOMEDTECH)

Klasterio nariai

Mokslininkų grupės vadovas prof. habil. dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)
Klasterio tarybos pirmininkas doc. dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)
Klasterio tarybos narė dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)
Klasterio tarybos narys prof. dr. Dainius Haroldas Pauža (LSMU Anatomijos institutas)
Klasterio tarybos narė dr. Jūratė Labanauskienė (VU Onkologijos institutas)
dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   (VDU Gamtos mokslų fakultetas)

Doktorantai

dokt. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)
dokt. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)

Svarbiausios klasterio dalyvių mokslinės publikacijos

  • Saulis G. Electroporation of cell membranes: The fundamental effects of pulsed electric fields in food processing. Food Engineering Reviews, 2010. No. 2. p. 52–73. ISSN 1866-7910.

Apgintos daktaro disertacijos klasterio tematika

Raminta Rodaitė-Riševičienė. Elektrocheminiai reiškiniai ir jų įtaka ląstelių elektroporacijos tyrimams. Kaunas: VDU, 2010.
Jūratė Labanauskienė.
Elektroporacijos įtaka priešnavikinių vaistų bei fotosensibilizacinės navikų terapijos efektyvumui. Kaunas: VDU, 2007.

***

Daugiau informacijos apie klasterio BIOFIZIKA BIONANOTECHNOLOGIJAI IR BIOMEDICINAI (BIOMEDTECH) veiklą galite rasti 2010 m. klasterio veiklos ataskaitoje

Additional information