Klimato kaitos ir aplinkos taršos poveikis organizmų sąveikai ir sveikatingumui geno-ekosistemos lygmenyse (KLIGEN)

Mokslininkų grupės vadovas prof. dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)
Klasterio tarybos pirmininkė prof. habil. dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)
Klasterio tarybos narys prof.habil.dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (VDU Gamtos mokslų fakultetas)
Klasterio tarybos narys prof. habil. dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (LŽŪU Agronomijos fakultetas)
Klasterio tarybos narė prof. dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (KMU Akušerijos ir ginekologijos klinikos)
Klasterio tarybos narys prof. habil. dr. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (Sodininkystės ir daržininkystės institutas)
Tomas Gražulevičius

• Česonienė L., Daubaras R., Venclovienė J., Viškelis P. Biochemical and agro-biological diversity of Viburnum opulus genotypes. Central European journal of biology, 2010. Vol. 5, No. 6. p. 864-871. ISSN 1895-104X. Prieiga per internetą: <http://www.springerlink.com/content/g05l144713588j00/fulltext.pdf>.
  • Gražulevičienė R., Nieuwenhuijsen M., Danilevičiutė A., Nadišauskienė R., Buinauskienė J. Gene - environment interaction: maternal smoking and contribution of GSTT1 and GSTM1 polymorphisms to infant birth-weight reduction in a Kaunas cohort study. Journal of epidemiology and community health,2010. Vol. 64, No. 7. p. 648-648. ISSN 0143-005X.
  • Venclovienė J., Gražulevičienė R., Babarskienė M. R., Dėdelė A., Gražulevičius T. Short-term nitrogen dioxide exposure and geomagnetic activity interaction: contribution to emergency hospitalization for acute coronary syndrome. International Journal of Environmental Health Research, 2010. p. 1-12. ISSN 0960-3123.
  • Judzentiene A., Budiene J., Butkiene R., Kupcinskiene E., Laffont-Schwob I., Masotti V. Caryophyllene oxide-rich essential oils of Lithuanian Artemisia campestris ssp. campestris and their toxicity. Natural Product Communications, 2010. Vol. 5 (12). p. 1981-1985.
  • Klæboe H., Lunestad B. T., Borlaug K., Paulauskas A., Rosef O. Persistence and diversity of Listeria monocytogenes  isolates in Norwegian processing plants. Veterinarija ir zootechnika, 2010. T. 50, Nr. 72. p. 42-47. ISSN 1392-2130.
  • Kutkiene L., Prakas P., Sruoga A., Butkauskas D. The mallard duck (Anas platyrhynchos) as intermediate host for Sarcocystis wobeseri sp. nov. from the barnacle goose (Branta leucopsis). Parasitology research, 2010. Vol. 107(4). p. 879-888.
  • Kutkiene L., Prakas P., Sruoga A., Butkauskas D. Identification of Sarcocystis rileyi from the mallard duck (Anas platyrhynchos) in Europe: cyst morphology and results of DNA analysis. Parasitology research, 2010. DOI.1007/s00436-010-2117-2.
  • Puodžiūnienė G., Janulis V., Ivanauskas L., Barsteigienė Z., Ribokaitė V., Ragažinskienė O. Quantitative HPLC estimation of flavonoids in showy tick trefoil herbs. Pharmaceutical Chemistry Journal, 2009.  Vol. 43, No. 5. p. 263-266 ISSN 0091-150X. .Prieiga per internetą: http://www.springerlink.com/content/d7236v517453341x/fulltext.pdf.

Brigita Paulavičiūtė. Molekulinių žymenų panaudojimas Tischeriidae (Lepidoptera: Gelechioidea) drugių biocheminėje sistematikoje. Kaunas: VDU, 2010.
Jana Radzijevskaja.
Erkių pernešamų patogenų Borrelia burgdorferi sensu lato ir Anaplasma phagocytophilum rezervuarinių šeimininkų ir vektorių nustatymas Lietuvoje ir Norvegijoje. Kaunas: VDU, 2008.
Vaida Tubelytė-Kirdienė.
Naminių vištinių paukščių baltyminių sistemų įvairovė ir jos ryšys su paukščių produktyvumu.Kaunas: VDU, 2007.
Daiva Ambrasienė.
Erkių Ixodes ricinus L. ir jų platinamų endoparazitų paplitimas Lietuvoje ir jį lemiantys veiksniai. Kaunas: VDU, 2007.

Daugiau informacijos apie klasterio KLIMATO KAITOS IR APLINKOS TARŠOS POVEIKIS ORGANIZMŲ SĄVEIKAI IR SVEIKATINGUMUI GENO-EKOSISTEMOS LYGMENYSE (KLINGEN) veiklą galite rasti 2010 m. klasterio veiklos ataskaitoje.